baner

Kolegium Międzydziedzinowych Indywidualnych
Studiów Humanistycznych i Społecznych

Dyżury



Dyrekcja Kolegium MISH
prof. dr hab. Marek Wąsowicz
Dyrektor
mawas@adm.uw.edu.pl 
Czwartki, dyżur stacjonarny po uprzednim umówieniu drogą mailową.
dr Paweł Poławski
zastępca dyrektora ds. studenckich;
Koordynator Erasmus
polapaw@is.uw.edu.pl
Spotkania za pomocą GMeet po uprzednim umówieniu drogą mailową.
dr hab. Piotr Schollenberger
zastępca dyrektora ds. tutoringu
piotr.schollenberger@uw.edu.pl

Spotkania za pomocą GMeet po uprzednim umówieniu drogą mailową.
dr Anna Rosner
zastępczyni dyrektora ds. kontaktów z wydziałami
a.rosner@uw.edu.pl 
Spotkania za pomocą GMeet po uprzednim umówieniu drogą mailową.
poniedziałki 12.00 - 13.00
s. 223 Prosta 69
Opiekunowie lat
dr Magda Nabiałek
opiekunka I roku studiów I stopnia oraz jednolitych
magdanabialek@uw.edu.pl 

poniedziałki godz. 10.00 - 11.00 dyżur online https://meet.google.com/qzz-rdno-ccc

Inne terminy po uzgodnieniu drogą mailową.

dr Adam Ploszka
opiekun II roku studiów I stopnia oraz jednolitych
a.ploszka@wpia.uw.edu.pl 
Spotkania za pomocą GMeet po uprzednim umówieniu drogą mailową.
dr hab. Anna Wolińska
opiekunka III roku I stopnia oraz jednolitych i III roku (II dyplom)
a.wolinska@uw.edu.pl 
piątki godz. 13.00 - 14.30 dyżur telefoniczny 602 84 66 45,

Spotkania za pomocą GMeet po uprzednim umówieniu drogą mailową.
dr Ilona Szewczyk
opiekunka I roku studiów II stopnia oraz IV roku studiów jednolitych
im.szewczyk@uw.edu.pl 
czwartki 12.00-13.30, Prosta 69, p. 204
26 maja dyżur stacjonarny jest odwołany. W pilnych sprawach możliwy jest kontakt mailowy lub GMeet.
dr hab. Zuzanna Benincasa
opiekunka II roku studiów II stopnia, oraz V roku studiów jednolitych i V roku (II dyplom)
z.sluzewska@wpia.uw.edu.pl 
dyżur stacjonarny: Collegium Iuridicum I pok. 202 we wtorki godz. 11.30-12.30
dyżury online: po umówieniu terminu drogą mailową.
Sekretariat - opieka administracyjna
mgr Agnieszka Sobótka
I i IV rok studiów
ligatura@mish.uw.edu.pl
Tel: 22 55 20 180

poniedziałki 10.00-12.00,
Prosta 69, p. 200

Spotkania za pomocą GMeet po uprzednim umówieniu drogą mailową.

mgr Krzysztof Zieliński
II rok studiów I stopnia oraz jednolitych
k.zielinski@mish.uw.edu.pl
Tel: 22 55 20 182
środy 10.00 - 12.00,
Prosta 69, pokój 203
Aneta Onyszczuk
III rok oraz III rok II dyplom
a.onyszczuk@mish.uw.edu.pl
Tel: 22 55 20 183
piątki 10.00 - 12.00,
Prosta 69, p. 200
Rafał Łempicki
II rok studiów II stopnia, V rok i V rok II dyplom
rlemp@mish.uw.edu.pl
Tel: 22 55 20 191
poniedziałki 10.00 -12.00
Prosta 69, p. 200
Osoba Zaufania
dr hab. Jakub Urbanik prof. ucz.

osoba_zaufania@mish.uw.edu.pl


Koordynatorzy dziedzinowi 
prof. dr hab. Magdalena Danielewicz
Nauki o literaturze i nauki o języku
magda_danielewicz@poczta.onet.pl

dr Przemysław Kordos
Wydział Artes Liberales
pkordos@al.uw.edu.pl

dr hab. Paweł Majewski
Kulturoznawstwo i etnologia
pj.majewski@uw.edu.pl

dr hab. Jakub Urbanik prof. ucz.
Prawo
Jakub.Urbanik@adm.uw.edu.pl

prof. dr hab. Katarzyna Pachniak
Orientalistyka
k.pachniak@uw.edu.pl
czwartek 13.00-14.00
siedziba Wydziału Orientalistycznego, ul. Tyniecka 15/17, s. 209, II piętro
prof. dr hab. Marcin Poręba
Filozofia
m.poreba@uw.edu.pl

dr hab. Michał Wardzyński
Nauki o sztuce
m.wardzynski@uw.edu.pl

prof. dr hab. Andrzej Waśkiewicz
Nauki społeczne
waskiewa@is.uw.edu.pl

dr Jerzy Wojciechowski
Psychologia
Jerzy.Wojciechowski@psych.uw.edu.pl

dr hab. Aleksander Wolicki
Historia i nauki o starożytności
awolicki@uw.edu.pl
wtorek 16.30-17.30
Wydział Historii (tzw. Gmach Pomuzealny, dawniej Instytut Historyczny), wejście A parter, pok. 102